Правила роботи гімназії з 01.09.2020 року

Директор Ніжинської гімназії №3

В.В.Пушкіна

„ 28 „ серпня_ 2020   року

• Діти 1 вересня всі йдуть до гімназії.

1-ші класи: 9:00 (тільки 1 вересня). Надалі уроки починаються о 8:45

2-4-ті: 8:30

5-11: 8:15

• Діти заходять до приміщення через різні входи (за окремим графіком) попередньо обробивши руки антисептиком. По всій гімназії ходити учням не дозволяється.
  • Загальношкільного заходу не буде. Лише «Ранкова зустріч» на подвір’ї учнів 1-х класів із першою вчителькою, тримаючи безпечну відстань з дотриманням карантинних вимог та  усіх заходів безпеки.
  • Для учнів 2-11 класів година спілкування відбуватиметься у класі.
  • Вхід у гімназію батьків чи інших законних представників та сторонніх осіб суворо заборонено (згідно Постанови Головного Державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020).
  • Щодня діти приходять на подвір’я закладу, де їх зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.
  • За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя-предметника, у якого урок.
  • Просимо забезпечити прихід дітей до закладу в масках. Вхід до гімназії без маски заборонений. Дитина із собою може мати невелику ємність з антисептиком, дві запасні маски, вологі серветки. Для використаних одноразових масок у закладі будуть наявні спеціальні урни.
  • При вході в заклад учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком.
  • Використання багаторазових рушників заборонено.
  • Під час перерв всі учні повинні ходити в масках (крім учнів 1-4 класів), на уроках маски дозволяється знімати. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в закладі розміщено спеціальні контейнери з табличкою призначення.
  • Допуск до роботи вчителів та персоналу гімназії буде здійснюватися за умови використання засобів індивідуального засобу (респітартора, захисного щитка або маски, в тому числі виготовленої самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром.
  • У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла понад 37,20 або із ознаками гострого респіраторного захворювання, такий співробітник до роботи допущений не буде, має звернутися до сімейного лікаря.
  • Батьки перед виходом із дому зобов’язані провести термометрію у дитини, оцінити стан її здоров’я та стан здоров’я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до гімназії з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:00 телефоном повідомити про це класного керівника.
  • Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.
  • У разі виявлення ознак захворювання здобувача освіти буде тимчасово ізольовано в спеціально відведене приміщення закладу (№14). Класний керівник інформуватиме батьків чи інших законних представників та прийматиме узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров’я.
  • Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
  • Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.
  • Спосіб комунікації батьків із класним керівником відбувається індивідуально (дистанційно).
  • Для отримання оперативної інформації звертатися в групу батьків у Вайбері, групу у фейсбуці та сайт гімназії.
  • Навчання відбувається в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише при поділі на групи, до спортзалу та кабінету інформатики, хімії.
  • У закладі забезпечено проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі.
  • Для забезпечення питного режиму кожна дитина повинна мати пляшечку води.
  • Заклад забезпечує в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь (техперсонал), а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин (класні керівники).
  • Організація харчування здійснюється за графіком:

Сніданки   9.10 – 2-гі кл.

9.20 – 1-ші кл.

10.00 – 3-4 ті кл.