Ти – вічний біль, Афганістан…

«Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

15 лютого відзначається 32 річниця з дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Вчитель історії Штайнеккер О.В з учнями 8 – А класу провела урок патріотизму «Час і досі не загоїв рани». Здобувачі освіти дізналися про трагічні для багатьох українських родин десять років афганської війни, про наших земляків, які воювали у далекій чужій країні і навіки залишилися 20-річними юнаками. Учні вшанували пам’ять воїнів-афганців хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальних дошок загиблим випускникам на Сході країни.
Оксана Штайнеккер

May be an image of 7 людей, people standing та у приміщенні
May be an image of 8 людей, people standing та у приміщенніMay be an image of 4 людини, дитина, people standing та просто неба