Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді

Набір до гуртків  Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Ніжинської гімназії №3

Дружні зустрічі юних ніжинських туристів з нагоди Всесвітнього дня туризму.

Підсумки чемпіонату України з пішохідного туризму серед юніорів

Наші ніжинські туристи повернулися із гарними результатами з чемпіонату України з пішохідного туризму серед юніорів, які відбулись 05 – 09 вересня 2023 року у Львівській області. Пішохідну команду Чернігівської області з Ніжина представляли Адаменко Дарина, Музиченко Данило, Трегуб Нікіта (керівник Олександр Перевера). На командній дистанції «Смуга перешкод» наші спортсмени посіли п’яте місце, на особисто-командній дистанції стали бронзовими призерами. В особистому заліку Музиченко Данило виборов золото Чемпіонату, Адаменко Дарина посіла ІІ місце, поступившись однією секундою першому місцю (участь взяли 54 учасниці). Трегуб Нікіта посів 6 місце з 66 учасників.
В загальному заліку Чернігівська область посіла п’яте місце серед 16 областей.
Вітаємо спортсменів команди, дякуємо тренерам міста і області за якісну підготовку!

Челендж доброти!
Рій ,,Соколята,, – вихованці гуртка ,,Юні туристи-краєзнавці,, (керівник Ірина Ровенчин) Центру національно-патріотичного виховання , туризму та краєзнавства учнівської молоді Ніжинської гімназії N3 до Дня Збройних сил України виготовили ангелів-охоронців для наших воїнів і передали до церкви Всіх святих, звідки їх передадуть на передову.
Юні соколята передають челендж середній групі куреню ім. Олександра Бориса – “Хоробрим соколам” (керівник Вікторія Петруня)! Разом до Перемоги перемоги!

НІЖИНСЬКА КОМАНДА ТУРИСТІВ ЗНАНА НЕ ТІЛЬКИ В НІЖИНІ!

13-14 січня Ніжинська гімназія №3 проводила в своїх стінах змагання обласного рівня – Відкритий кубок міста Ніжина з пішохідного туризму (зв’язки)

Адреса: Чернігівська обл., м.Ніжин, вул. Станіслава Прощенка 6-А, 16600
E-mail: nizhyngimn3@gmail.com
Телефон: (04631)7-19-13

© 2021 Ніжинська гімназія №3 Ніжинської міської ради Чернігівської області.