Захист населення в умовах воєнного стану
Про підсумки виконання заходів цивільного захисту у 2024 році та основні завдання на 2025 рік
Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту на 2025 рік
Бережіть навколишнє середовище від пожеж!


Поради батькам щодо безпечної поведінки дітей під час зимових канікул від Ювенальної поліції України

БЕЗПЕЧНІ ПАРАМЕТРИ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРИТТІВ І БОМБОСХОВИЩ

ДЇЇ В УМОВАХ АРТОБСТРІЛІВ, ВИЯВЛЕННЯ БОЄПРИПАСІВ ЧИ ПІДОЗРІЛИХ ПРЕДМЕТІВ

МЕДИЦИНА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

ПОЖЕЖНА ТА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА ТЕХНІКА
ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
До уваги педагогів, батьків та здобувачів освіти!
В умовах повномасштабного вторгнення рф питання безпеки в інтернеті є особливо актуальним, адже ворог атакує на усіх фронтах, зокрема – на інформаційному. Особливо важливо зараз дотримуватися основних правил кібергігієни з метою убезпечення від злочинів у віртуальному просторі. Щоб не потрапити у пастку шахраїв, кіберполіція рекомендує дотримуватись таких рекомендацій:
– отримуйте інформацію лише з офіційних джерел;
Зверніть увагу, що офіційні сторінки державних органів, благодійних організацій, банківських структур у месенджерах та соціальних мережах мають бути верифікованими (містити позначку ✔️);
– не переходьте за сумнівними гіперпосиланнями, адже за ними може ховатися фішинговий ресурс. Ніколи не вводьте конфіденційні дані, зокрема дані банківських карток на підозрілих сайтах;
– надайте перевагу післяплаті послуг;
– якщо бажаєте «задонатити», переказуйте гроші на рахунки офіційних фондів або відомих громадських активістів. У багатьох застосунках онлайн-банкінгу зібрано перелік найпопулярніших фондів і зробити волонтерський внесок можна в декілька кліків;
– не повідомляйте нікому дані банківської картки, особливо CVV-код, термін дії картки, одноразові паролі з SMS, дані авторизації в онлайн-банкінгу.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області інформує щодо поведінки у разі виникнення радіаційної аварії!

Пам’ятка “Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами”







Алгоритм дій працівників Ніжинської гімназії № 3 при виникненні надзвичайних ситуацій
Інструкція послідовності дій групи швидкого реагування
ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОЖЕЖІ
Як безпечно користуватися пічним опаленням
Основні правила поводження при виникненні пожежі



Про розповсюдження відеоматеріалів з мінної небезпеки
ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД МІН: СТВОРЕНО НОВИЙ САЙТ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ
Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та вибухонебезпечні предмети спричинили 75 жертв серед дітей у період з 24 лютого 2022 року до 15 лютого 2023 року.
Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, ЮНІСЕФ спільно з МОН, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» https://bezpeka.info .
Ресурс містить чотири розділи: для батьків, вчителів, підлітків та дітей. У кожному з них викладено адаптовану до віку інформацію про різновиди мін та правила поводження з ними. У розділі «Вчителям» можна знайти методичні рекомендації щодо проведення уроку з мінної безпеки та презентації для учнів різних класів.






Випалювання сухої рослинності – шкода самим собі!




Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту на 2024 рік у Ніжинській гімназії No 3 (наказ № 53 від 15.02.2024)
Алгоритм дій щодо забезпечення укриття учасників освітнього процесу