Дружні зустрічі юних ніжинських туристів

З нагоди Всесвітнього дня туризму були проведені дружні зустрічі серед команд закладів освіти міста. Центром національно-патріотичного виховання туризму та краєзнавства учнівської молоді Ніжинської гімназії № 3 було організовано спортивне орієнтування для здобувачів освіти 7-8 класів на території Графського парку. Ірина Ровенчин та Олександр Перевера провели інструктаж щодо вимог орієнтування, Барбашина Олена зосередила увагу на безпеці під час проходження дистанції. Кожному учаснику Ірина Кармазіна вручила карту із позначками, які треба було знайти. Діти отримали задоволення та випробували свої сили, були нагороджені грамотами та пам’ятними календарями!
Команда гімназії № 1 посіла 1 місце, гімназії № 5 – 2 місце, гімназії № 10 – 3 місце. Переможці в особистому заліку показані у протоколах(додаються.)
Чекаємо наступних зустрічей.