Літо, канікули і наполегливі перемоги наших туристів!

З 21 по 27 липня 2024 року на Закарпатті пройшов 53-й Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму.

До складу збірної команди Чернігівської області увійшли Нікіта Трегуб і Назар Музиченко, вихованці Центру національно-патріотичного виховання, туризму
та краєзнавства учнівської молоді Ніжинської гімназії № 3
Ніжинської міської ради Чернігівської області (особистий тренер Олександр Перевера), туристи з Талалаївки, Прилук та Чернігова. Готували спортсменів до змагань Євген Журба, Оксана Кузьменко і Денис Журба.

Юні спортсмени змагались на трьох командних дистанціях 4 класу: «Смуга перешкод», «Смуга перешкод (зв’язки)» та «Крос-похід». Дистанції були досить цікаві, різнопланові і складні. Гірський рельєф, скельні ділянки та переправи через водні перешкоди залишили в пам’яті учасників змагань незабутні враження.

Команда за підсумками Чемпіонату показала досить гідні результати, вигравши дві з трьох дистанцій. В особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод (зв’язки)» Назар Музиченко і Нікіта Трегуб стали другими серед чоловічих зв’язок. Ці результати дозволили нашим спортсменам стати Чемпіонами України в командному заліку цієї дистанції.

Також не було рівних команді на дистанції «Смуга перешкод» (командні змагання).

Бажаємо юним туристам подальших успіхів і дякуємо особистим тренерам, які зростили таких талановитих спортсменів!
Дякуємо організаторам заходу за цікаві старти та Збройним силам України за можливість змагатися і перемагати!!!*

Адреса: Чернігівська обл., м.Ніжин, вул. Станіслава Прощенка 6-А, 16600
E-mail: nizhyngimn3@gmail.com
Телефон: (04631)7-19-13

© 2021 Ніжинська гімназія №3 Ніжинської міської ради Чернігівської області.