Випуск учнів 9-х класів

06 червня 2024 року в Ніжинській гімназії № 3 відбувся випуск учнів 9-х  класів. Це святкова й визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки свідоцтво про базову загальну середню освіту – перший документ, який засвідчує наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 9-ти шкільних років.

Випущено 92 здобувачі освіти, 10 з них отримали свідоцтва з відзнакою: 9-А – 6 учнів, 9-Б – 2 учні, 9-В – 2 учні.

Усім випускникам зичимо щасливої долі, здійснення мрій, кожному обрати свій життєвий шлях. Батькам бажаємо підтримати дітей у важливому виборі подальшого навчання. Класним керівникам: Зеленько Олені, Афоніній Аллі (1-А/9-А), Майоровій Надії, Василенко Ірині (1-Б/9-Б), Приходько Ніні, Мартиненко Юлії (1-В/9-В) дякуємо за турботу, постійну опіку, організацію сприятливого освітнього середовища для здобувачів освіти.