Стартує наступний цикл занять у центрі надолуження освітніх втрат

Вітаємо, гімназійна родино!
Запрошуємо долучитися до занять у центрі з надолуження освітніх утрат👇🏻
Центр із надолуження освітніх утрат – це місце, де здобувачі та здобувачки освіти можуть відвідувати офлайн-заняття з української мови та математики, а також заняття із  цих самих предметів за програмою початкової школи.

Мета занять – допомогти дітям надолужити знання з математики та української мови.
Формат занять:

• заняття з математики та української мови в офлайн-форматі двічі на тиждень;
  • заняття проводяться в групах, об’єднаних за віковою категорією (3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класи);
  • кількість здобувачів та здобувачок освіти в одній групі: 8-16 дітей;
    *курс із надолуженню освітніх утрат триває два місяці й передбачає 2 тестування та  опрацювання 14 тем;
    *учні, які відвідали перший цикл (з української мови чи математики) і мають бажання доєднатися знову, можуть долучитися до діючого курсу з надолуження освітніх утрат із вищезгаданих предметів. Урахуйте: якщо предмет не змінився і дитина писала вхідне тестування в попередньому циклі з бажаного предмету, вона може потрапити до групи за умови наявності місць;
  • заняття  на базі Ніжинської гімназії № 3 проводитиме команда педагогів, які пройшли спеціальне навчання та конкурсний відбір:
    Наталія Яременко – учителька математики;
    Віра Федюрко – учителька української мови;
    Людмила Кульчицька – учителька початкових класів.
    Керівниця центру надолуження освітніх утрат  в м. Ніжин – Катерина Топчій.
    Проєкт створений за підтримки UNICEF, благодійного фонду «Благодійна організація «СпівДія», благодійного фонду «Освітня фундація «MriyDiy» та Global Partnership for Education.
    Якщо Ваша дитина потребує надолуження освітніх утрат, запрошуємо до проходження тестування, за результатами якого будуть сформовані групи.