Інженерний тиждень – 2024

У початкових класах Ніжинської гімназії № 3 з 22 по 26 січня було проведено Інженерний тиждень. Згідно плану заходів здобувачі освіти виконували інженерні завдання, проводили досліди, влаштовували змагання у коридорі й укритті.
Класні керівники й вихователі ГПД провели інформаційні хвилинки й онлайн-огляди інженерної історії України. Та найбільше дітей і дорослих захопив процес виготовлення механічного телефона, іграшок «Круть-Верть», «Клік-Клак», «Перекотиполе», «Тіп-Топ», секретне листування «Нічогонебачу чорнило».
Серйозні виклики вимагали зосередженості, відповідальності, чіткого дотримання послідовності дій. Результати нікого не залишили байдужими, #томущоцікаво. Вважаємо, педагогам вдалося зацікавити дітей інженерією, а учні успішно долучилися до інженерної спільноти, занурилися у цікавий світ STEM-діяльності.
Підтримуємо у здобувачів освіти інтерес до науки й техніки!