ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Із 11 листопада до 09 грудня 2023 року було проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 навчальних предметі. 33 здобувачі освіти 6-9х класів Ніжинської гімназії № 3 узяли участь у 14 з них та 12 учнів – у двох Міжнародних мовно-літературних конкурсах імені Тараса Шевченка та Петра Яцика.

Усього вчителів, які підготували учасників було 25: олімпіад – 21 та мовно-літературних конкурсів 4.

Учителі, які підготували по декілька учасників – 13

Учителі, які підготували переможців – 11

Учителі, які підготували по декілька переможців – 6

Учителі, які підготував переможців 3 призових місця:

РЕМЕНЮК Людмила – к-с Яцика (ІІ/ІІІ), к-с Шевченка (ІІІ)

По 2 призових місця:

ПУЗАНОВА Л. –  німецька мова (І/І),

РИБАК Н. – французька/англійська мова (І/ІІ),

МАЗУН Н. – правознавство (І), історія (ІІІ),

БАДУЛЯ С. – технології (ІІ/ІІІ) ,

ПРИМАК М. – технології (ІІІ/ІІІ).

По 1 призовому місцю:

ФЕДЮРКО В. – к-с Яцика (І),

ВАСИЛЕНКО І. – англійська (ІІ),

ЯРЕМЕНКО Н. – інформатика (ІІ)

ШТАЙНЕККЕР О. – історія (ІІІ),

АФОНІНА А. – біологія (ІІІ)

4 вчителя підготували 6 абсолютних переможців:

Пузанова Лариса підготувала двох переможців з німецької мови: Свєтлову Луізу, 9-А клас та Колесника Єгора, 8-А клас (учасник математики та хімії).

Рибак Наталія підготувала двох переможців: Усіченко Ярославу, 8-А клас (французька мова), Мухіна Максима, 9-Б клас (І місце – англійська мова, крім того, Максим посів ІІІ місце у конкурсі Яцика та був учасником інформаційних технологій).

Мазун Наталія підготувала з правознавства Попсуй Софію, здобувачку освіти 9-А класу, яка в свою чергу має ІІІ місце з біології та є учасницею з хімії.

Федюрко Віра підготувала Козубенка Сергія, який посів І місце у конкурсі імені Петра Яцика; ІІ місце – олімпіада з англійської мови; ІІІ місце – олімпіада з історії, учасник олімпіади з географії.

21 грудня в Будинку дітей та юнацтва відбулося урочисте нагородження абсолютних переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та Міжнародних мовно-літературних конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика.

Дякуємо Управлінню освіти та меру Ніжинської міської ради за постійну турботу та підтримку обдарованої учнівської молоді міста!