Суботні зустрічі з майбутніми першокласниками

Щосуботи в грудні Ніжинська гімназія №3 радо вітала майбутніх першокласників на адаптаційних заняттях.
9 грудня відбулося знайомство із освітнім середовищем: батьки і діти побували в кабінетах біології, інформатики, хімії, музичного мистецтва, української мови, у бібліотеці, спортивному й актовому залах та в укритті.
16 та 23 грудня малята вже впевнено заходили до своїх класів, займали свої робочі місця, адже на них чекали уроки української й іноземної мови, математики, музичного мистецтва. Вчителі намагалися щоразу все більше зацікавлювати дітей процесом навчання. Захоплені погляди дитячих оченят засвідчували: їм це вдалося.
Заняття з хореографії та музичного мистецтва пройшли як дитячі свята. Оскільки не всі діти відвідують садок, їм так не вистачає спілкування, колективних розваг; то в урочисто вбраній актовій залі вони поспівали, потанцювали від душі.
До наступної зустрічі, наші майбутні маленькі гімназисти!