Підсумки XVІ Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Цього року Конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» був спрямований на привернення уваги до порушених прав українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти нашої держави. Було подано 11706 конкурсних робіт від 10656 конкурсантів.
30 здобувачів освіти молодшої, середньої та старшої вікових груп Ніжинської гімназії №3 представили малюнки в номінаціях «Слава українським Героям», «24 лютого… Україна в боротьбі», «Соціальні права та свободи».
Від організаторів конкурсу надійшли подяки директору гімназії В.В. Пушкіній, вчителям-наставникам А.П. Ікальчик, О.Л. Поліщук, Н.Ю. Пархоменко, Л.М. Кульчицькій, Л.М. Ласій, Н.Л.Приходько, Т.О.Андрійченко, Л.М.Білій, О.В.Петренко, І.В.Вергун та всім учням-учасникам.

Вітаємо юних художників та педагогічний колектив!