Стартував табір з денним перебуванням “Сонячний вулик”

1 червня Ніжинська гімназія № 3 відчинила свої двері невгамовним, веселим, творчим та активним вихованцям. Сьогодні розпочалася табірна зміна нашого “Сонячного вулика” для 169 вихованців гімназій 3, 1, 5, 6.
Наче бджілки, зліталася до гімназійного подвір’я весела дітвора разом зі своїми батьками. Затишні класні кімнати та розвивальні локації наповнилися веселим сміхом, жвавим обговоренням, допитливими поглядами.
Для змістовного та цікавого проведення дозвілля у таборі з денним перебуванням “Сонячний вулик”, сформовано 7 груп, організовано роботу 11 локацій “Спорт”, “Фітнес”, “Творчість”,”Ігрова”, “Музична”, “Релакс”, “Мінна безпека”, “Speaking clab”.

Для якісного проведення розвивальних, освітніх занять за кошти міського бюджету, за сприяння Управління освіти, було придбано: канцприладля, настільні ігри, м’ячі, скакалки, спортивні комплекти, бадмінтон тощо. Табір забезпечений усіма необхідними медикаментами. Харчування діток дворазове, меню ретельно продумане, включає весь комплекс необхідних страв для підростаючого організму.

Для вихованців заплановані походи до театру, музеїв нашого міста, проведення занять позашкільними структурами: станцією юних техніків, будинком юнацтва, туристичним центром. Продумані всі безпекові заходи, плани евакуацій, безпечні маршрути по місту, облаштоване укриття.
1 червня, у День захисту дітей, на наших вихованців очікували цікаві зустрічі, нові друзі, веселі розминки, творчі завдання, спортивні ігри, запальні флешмоби, а головне незабутні враження та позитивні емоції, те що і повинно бути у наших діток. Отож, стартуємо, докладемо усіх зусиль, щоб нашим вихованцям було цікаво, весело, незабутньо.

Директор табору з денним перебуванням “Сонячний вулик” Олена Гармаш