Креативність – запорука успіху!

Оголошено підсумки Міжнародного відкритого конкурсу із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів (м. Вінниця), що був організований Вiнницьким нацiональним технiчним унiверситетом (Кафедра програмного забезпечення), Вінницькою академією безперервної освіти та  Вінницькою дитячою художною школою. Роботи учасників оцінювало професійне журі конкурсу, до складу якого увійшли провідні фахівці з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. ІІІ місце в номінації “Краща 3D-графіка” зимового бліц-конкурсу 2023 року на тему «Майбутнє моєї країни» у віковій категорії 12-14 років посів учень 9-А класу Ніжинської гімназії № 3 Крисько Артем (вчитель інформатики Яременко Н. Г.), що продемонстрував високий рівень володіння технічними аспектами комп’ютерної графіки, своєрідність розкриття теми, оригінальність ідеї та креативний підхід до її втілення. Вітаємо!