Вітаємо призерів екологічного online конкурсу відеороликів “Закохані в Планету”

Планета тендітна наша Земля!
Моря, океани, ліси та поля.
Закохані ми в цю чарівну блакить.
Люди, нащадкам її збережіть!

Для українців День закоханих – це не просто день любові двох людей одне до одного. Для небайдужих до екологічних та природоохоронних проблем людей – це свято ширшого значення. Це день вияву любові людини до планети Земля, час осмислення того, наскільки потужна наша планета, яка щодня дає людині свої найцінніші дарунки: чисте повітря, тепло, джерельну воду, багатство рослинного світу. Саме 14 лютого 2023 року Відділом біології Київського Палацу дітей та юнацтва було оголошено переможців екологічного online конкурсу відеороликів «Закохані в планету». Свої відеозізнання в коханні планеті Земля на конкурс віправили учні 8-А класу (класний керівник Афоніна А. М.) Ніжинської гімназії №3 Мушегян Вадим, Булах Михайло та Вікторія Халаш (вчителі інформатики Яременко Н. Г., Галян М. С.). Відеоролик “Любіть наш спільний дім”, який створили Михайло та Вадим, виборов ІІ місце серед робіт учасників з різних міст України.

Земля прекрасна, вона для тебе:
І сонце ясне, і сине небо,
Птахи і звірі, моря і ріки.
Нехай же буде вона навіки!
Планеті люди добро несіть!
Любіть планету і бережіть!