Вивчення інформатики в початкових класах: цікаво, сучасно, результативно!

Важко уявити сучасних дітей без ґаджетів. До Дня безпечного інтернету вчителі Котельницька Ірина Юріївна та Ковтун Олена Миколаївна провели з дітьми 2-4 класів різноманітні заходи. Здобувачі освіти із задоволенням взяли участь у грі «Як не втрапити в халепу в соціальних мережах?», в інтерактивній вікторині «Що можна робити в Інтернеті?» та успішно виконали завдання тесту «Безпека дітей в Інтернеті».

У межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України 7-10 лютого 2023 року відбувся Всеукраїнський онлайн-марафон до Дня безпечного інтернету, протягом якого юні гімназисти мали можливість взяти участь у вебквесті “Як козаки безпеку шукали” й гарно впоралися із досить складними завданнями випробування.

Високий рівень інформаційно-цифрової компетентності продемонстрували учні 2-4 класів і в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас-2022», про що свідчать отримані нагороди.