14 лютого – День Святого Валентина

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Сьогодні , у переддень Св. Валентина на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Протягом тижня учні гімназії мали можливість писати побажання на валентинках та кидати їх у «Скриньку Побажань». А сьогодні працювала святкова пошта, адже «Скринька побажань» була переповнена валентинками, кожен адресат отримав своє привітання. Учасники гімназійного менеджменту організували веселий квест для учнів 8-11 класів «Ідеальна пара», різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Для молодших школярів, учнями 8-Б класу, була інсценізована цікава казка «Валентинка для Баби Яги». Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.