Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців обласного заочного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій, який був проведений Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.
Сурмачевський Демид, учень 7-В класу (вчитель Галян М. С.) та Батмаєва Анна, гімназистка 9-А (вчитель Яременко Н. Г.) класу здобули абсолютну перемогу та отримали Дипломи І ступеня у номінації WEB-дизайн;

Даніїл Петров, здобувач освіти 5-В класу (вчитель Яременко Н. Г.) отримав Диплом ІІІ ступеня у номінації Розробка проєкту в середовищі Scratch.

Особливі слова вдячності – ГАЛЯНУ Миколі та ЯРЕМЕНКО Наталії, вчителям інформатики Ніжинської гімназії № 3, які підготували переможців і також відзначені дипломами за це (наказ ЧОЦНТТУМ Від 08.05.2024 № 50).