Ми – за здорове харчування!

Із січня 2024 року здобувачі освіти, учителі та батьки Ніжинської гімназії №3 долучилися до обласного освітнього проекту «Healthy food: Здоровим бути здорово!». У межах цього проєкту було організовано ряд заходів, присвячених здоровому харчуванню.

Сніданок – перший крок до успішного й бадьорого дня. Тому дуже важливо, щоб у ньому було достатньо корисних речовин, вітамінів та мікроелементів, які б зарядили енергією та бадьорістю на увесь день.

Здобувачі освіти 2-х класів з радістю поділилися світлинами своїх сніданків. Учні 3-х класів виготовили лепбук здорового харчування та створювали цікаві проєкти. Гімназисти 4-х класів провели онлайн-подорож до країни Здорового Харчування.

Цікаві види роботи були проведені для здобувачів освіти 5-8 класів. Протягом дня гімназисти говорили про здорове харчування. Учні, крім навчання, отримали задоволення, безліч корисної інформації.