Національний заповідник «Гетьманська столиця» оголошує про початок конкурсу «РОЗУМфест»-2024

Цього року «РОЗУМфест» присвячений: 296-ій річниці з дня народження гетьмана Кирила Розумовського, 385-ій річниці з дня народження І. Мазепи, 355-ій річниці проголошення Батурина гетьманською резиденцією.

До участі запрошуються діти віком від 6 до 18 років. Термін подачі робіт до 10 березня. Детальна інформація щодо проведення конкурсу та заявка на участь подані у Положенні:

ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу «РОЗУМфест»

«Славу примножувати справами» — такий девіз був у гетьмана України Кирила Розумовського. Саме такий девіз має і конкурс «РОЗУМфест», адже через власну творчість діти знайомляться з історією рідної держави та культурно-історичною спадщиною.