ХІХ Регіональний конкурс учнівської творчості «Стежка до Шевченка», присвячений Шевченківським дням

Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради запрошує учнів 5–8 класів (секція «Середні класи») та 9–11 класів (секція «Старші класи») закладів освіти Чернігівщини до участі у ХІХ Регіональному конкурсі учнівської творчості «Стежка до Шевченка», присвяченому Шевченківським дням. Форма проведення конкурсу: змішана. Інформація про проведення заходу буде повідомлена додатково з урахуванням безпекової ситуації в регіоні. Надіслані конкурсні роботи будуть оцінені членами журі, відредаговані літературним редактором і надруковані в збірці поезій «Стежка до Шевченка». Участь у конкурсі – безкоштовна. Сертифікати учасників / дипломи переможців та збірки поезій будуть надіслані всім учасникам в електронному вигляді після завершення конкурсу.

Для участі в конкурсі необхідно до 20 лютого 2024 року ЗАПОВНИТИ реєстраційну форму https://forms.gle/jMxPQ6PhTHjxgkUYA та НАДІСЛАТИ на електронну адресу i.natali10@ukr.net власні поетичні (від 3 до 5 поезій) або прозові (до 5 сторінок) твори та власне фото гарної якості (електронний варіант, 3×4). Вимоги до оформлення творчих робіт: текстовий редактор – Microsoft Word (формат *.doc); гарнітура – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1,0; праворуч – ім’я та прізвище, клас, заклад освіти; по центру – назва твору (великими літерами з напівжирним написанням), якщо твір без назви, то записуємо три зірочки (***). Інформація про результати конкурсу буде розміщена на сайті Ніжинського обласного педагогічного ліцею https://www.nopl.org.ua/, на офіційній сторінці ліцею в соціальній мережі Instagram (@nopl_official_) 11 березня 2024 р. Надсилання сертифікатів учасників / дипломів переможців і збірок поезій буде здійснене до 15 березня 2024 р.