Проєкт DECIDE презентував «Освітній маркер» в оновленому форматі

Проєкт DECIDE презентував «Освітній маркер» в оновленому форматі:
дивіться перший випуск програми «Освітній маркер» від швейцарсько-українського проєкту DECIDE повертається: відтепер в оновленому складі щомісяця розповідатимуть про головні події в освіті. Незмінною залишається подача новин – коротко і по суті!
Перший випуск нового сезону «Освітнього маркера» вже доступний для перегляду на YouTube – у ньому глядачі та глядачки познайомляться з ведучими та дізнаються, якою є освіта в умовах
повномасштабної війни. Зокрема, Ярослав Лисенко та Дмитро Музика
розповідають про безпеку освітнього процесу та шкільне харчування, а також розбираються у новій реформі для старшої школи – відомій у народі як «12-річка».
Випуск присвячений і героям, про яких не говорять, – почуєте, в яких умовах працюють освітяни з початку повномасштабного російського
вторгнення.

00:42 Знайомство

01:48 Війна та освіта

03:56 Реформа шкільного харчування

04:58 Старша профільна школа

05:53 Герої, про яких не говорять

Про все це – в «Освітньому маркері». Шукайте свіжі випуски на Youtube-каналі проєкту або Facebook-сторінці DECIDE.

Відео створене в межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE,
який підтримує дві ключові реформи в Україні: освіти та децентралізації. Він допомагає територіальним громадам
впроваджувати сучасні стратегії розвитку освіти та підвищувати
кваліфікацію управлінців, які мають цим займатися.

На сайті «Освіта. Коментують експерти» можна знайти фахові пояснення ключових подій у сфері освіти.

Виробництво відео – Агенція медійного росту «Або».