Безкоштовна «Програма дистанційного відновлення навчальних втрат для учнів українських шкіл»

У межах Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво між Міністерством освіти і науки України і ТОВ «Центр освіти «ОПТІМА» (підписано 7 квітня 2022 року), з урахуванням Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань освіти, науки та іновацій на тему: «Освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої освіти: вимірювання та механізми подолання» ТОВ «Центр освіти «ОПТІМА» за підтримки благодійного фонду «За майбутнє дітей» запроваджує безкоштовну «Програму дистанційного відновлення навчальних втрат для учнів українських шкіл» розраховану на три місяці та надає безоплатний доступ до освітніх матеріалів з двох предметів (на вибір учня). Реєстрація учнів для участі в Програмі відбувається за покликанням:
Додаткову інформацію (або технічну підтримку) можна отримати за
телефонами: +38(067) 333 91 87; +38(099) 333 91 87