Україно-німецький творчий проєкт „Дорогою між учора і завтра“

Учительки німецької мови Ніжинської гімназії №3 Лариса Пузанова та Юлія Мартиненко, працюючи в освітньому середовищі з гімназистами, постійно перебувають в креативному пошуку підтримки вивчення німецької мови та розвитку германістики. Вони є членкинями Асоціації германістів України, яка вже не одне десятиліття діє на базі Львівського державного університету  імені Івана Франка. В рамках співпраці беруть участь в міжнародних конференціях, конкурсах, заохочуючи та залучаючи і здобувачів освіти гімназії до цієї діяльності.

Цьогорічний творчий проєкт АУГ  був літературним,  книжковим – „Дорогою між учора і завтра“ для української молоді в Україні та за її межами віком від 10 до 20 років. Дітям і молоді вірять більше, ніж дорослим, тому перед ними постало завдання  розповісти німецьким читачам, як це, – жити сьогодні у війні. До 1 червня 2023 року потрібно було надіслати готові тексти, до кінця липня журі працювало над отриманими матеріалами. І ось нарешті маємо результати – роботи наших дітей Біленка Максима (9-А), Запорожець Дарини (9-А) та Трофіменко Мілани (8-А) надруковані в збірці „Дорогою між учора і завтра“, яка вийшла в Кьольні (Німеччина) за підтримки автора  Артура Нікеля, Культурного центру Grend Essen та видавництва Geest Visbek. Дуже приємно, що твори саме наших здобувачів серед 75 найкращих робіт з 210 в Україні. Щиро вітаємо переможців та їх наставників!