Акція “Замість квітів – донат ЗСУ”

02.10.2023 учні 6-В класу долучилися до акції “Замість квітів – донат ЗСУ”. За ініціативи батьків та сприяння класного керівника Дубиленко О.В. було зібрано кошти для покупки тепловізора для 163 бригади, яка захистила Ніжин на початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року. Зараз бійці перебувають у найгарячіших точках та потребують прилади нічного бачення для захисту від ворога.
Учні разом з батьками та класним керівником передали зібрані кошти у Храм всіх святих. Військовий капелан Сергій Чечин подякував дітям та пообіцяв, що через кілька днів запросить їх до себе, щоб покористуватися купленим тепловізором, відчути себе у ролі військового та спробувати виявити шпигуна. Також отець Сергій пообіцяв діткам привезти прапор, підписаний військовими 163 бригади.
Після передачі коштів школярі поклали квіти біля стели Романа Юрійовича Хніпеля – воїна, янгола Азовсталі, пам’ять про якого бережуть учні 6-В класу.