Дружнє коло пам’яті

Напередодні Всесвітнього Дня миру у гімназії була проведена щорічна акція «Дружнє коло пам’яті». Протягом 2-х років діти 6-х та 7-х класів є хранителями пам’яті загиблих випускників гімназії, збирають матеріали про них, записують спогади рідних. Здобувачі освіти 8-х класів передали челенж та книги пам’яті шестикласникам. 8-А клас (класний керівник Федюрко В.) передали матеріали та спогади про Олександра Бориса активу 6-А класу( класний Петруня В).
8-Б клас (класний керівник Рибак Н.) опікувалися Шендриковим Максимом і передали свої наробки 6-Б класу (класний керівник Динька С.). 8-В клас (класний керівник Сунцова Н.) досліджували життєвий шлях Хніпеля Романа і поділилися набутим із здобувачами освіти 6-В класу (Дубиленко О.). Діти згадали ще раз поіменно кожного загиблого випускника, адже вони віддали життя за їх мирне та світле майбутнє у вільній країні. Ми маємо свято берегти пам’ять про кожного загиблого героя, що з небес білим птахом миру захищає наш спокій.