Друга хвиля адаптаційних занять з майбутніми першокласниками

Адаптаційні заняття – важливий етап у підготовці майбутніх гімназистів до навчання. Такі уроки мають на меті розвиток пам’яті, мовлення, уваги.
Щосуботи у червні Ніжинська гімназія N3* гостинно зустрічала майбутніх першокласників.
Кожен день мав свою тему:” Літо, літечко!”, “Моя родина”, “У світі професій”, “Мої улюблені ігри”.
Діти отримали початкові знання та вміння, що дозволяють вирішувати навчальні завдання з української мови, математики, ЯДС, англійської мови, фізичної культури, хореографії, музичного мистецтва, а найголовніше – дають змогу отримати радість від процесу пізнання світу, натхнення до навчання.

Учителі обирали різноманітні ігрові форми роботи, щоб заняття з малятами проходили весело, цікаво, пізнавально. Діти вчилися слухати і поважати один одного, разом виконувати цікаві творчі завдання.
Ласкаво просимо до нашої гімназійної родини!

*- у закладі є укриття.