Люди, що творять: сучасні українські митці

Продовжується яскраве життя літнього мовного онлайн-табору “Maximalists” Ніжинської гімназії № 3 в рамках програми “Summer Vibes Art Camp” за підтримки GoGlobal #summervibesartcamp та #goglobal.
Цього разу нам дуже приємно поділитися презентацією, яку створили наші учні за допомогою застосунку Canva на тему табору: Люди, що творять: сучасні українські митці.

Ще одна приємна новина. Програмою табору передбачено знайомство із школами різних областей нашої країни. Цього тижня ми познайомилися та провели спільні заняття із командою-партнером Біляєвського ліцею № 1 Одеської області.

Переглянути нашу роботу, презентацію учнів Біляєвського ліцею № 1 та роботи інших шкіл, які розповіли про діячів українського мистецтва та їхній вплив на суспільство, культуру та країну в цілому, можна за цим покликанням на PadletWall.
Разом із вчителями Ольгою Даниленко та Людмилою Шиловою зустріч проводила студентка-волонтерка Тетяна Ковалюк.