Вітаємо фіналістку Всеукраїнського конкурсу!

09.06.2023р. у МОН України відбулося нагородження фіналістів Всеукраїнського молодіжного конкурсу “Юридична освіта майбутнього”, організаторами якого є Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді, Аналітичний центр якості освіти, за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти та науки України. До організаційного комітету та експертного журі надійшло більше 3000 конкурсних робіт у двох номінаціях від учнів, студентів та молодих юристів України. Тема робіт учнів – “Чому я хочу бути юристом: переваги і недоліки професії юриста.”

Пишаємось, що серед фіналістів конкурсу учениця 9-А класу Ніжинської гімназії №3 Шекера Наталія! Вона отримала Диплом та подарунок від очільників конкурсу. Найщиріші вітання та найкращі побажання!