Нагородження переможців, лауреатів та учасників мовно-літературних конкурсів

16 травня 2023 року в актовій залі Ніжинської гімназії № 3 відбулось нагородження переможців, лауреатів та учасників мовно-літературних конкурсів: ХVІІІ Регіонального конкурсу учнівської творчості «Стежка до Шевченка» (Примушко Єлизавета, Красновид Анна, Халаш Вікторія, Трофіменко Мілана, Сурмачевська Яна, Біленко Максим, Крисько Артем); Регіонального конкурсу «РОЗУМфест» (Дерека Крістіна, Карпенко Марія, Колесник Єгор, Лобова Дар’я, Сурмачевська Яна, Біленко Максим, Опанасюк Марія); Всеукраїнського конкурсу есе
патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (Петренко Артур, Труш Ангеліна, Бойко Владислава, Колесник Єгор, Андрійченко Артем, Трофіменко Мілана, Бунчук Тетяна, Карєв Віталій, Ласа Валерія); Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко» (Кантур Дарія, Остапець Софія, Дерека Крістіна, Барило Тіна, Литовченко Лада, Кєня Софія, Сурмачевська Яна, Трофіменко Мілана, Брикаліна Катерина, Мухін Максим, Прядко Вероніка, Ткаченко Максим, Ювко Єлизавета); Всеукраїнського конкурсу “Таємниця генія Шевченка” (Петренко Артур).

Крім того, відзначили переможців ІІ регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: Запорожець Дарину, здобувачку освіти 9-А класу, наукове відділення «Мовознавство», секція «Англійська мова» (науковий керівник Шилова Л.О.);
Кошову Вікторію, здобувачку освіти 9-Б класу, наукове відділення «Історія», секція «Історія України» (н.к. Мазун Н.А.).
За сприяння участі здобувачів освіти Ніжинської гімназії № 3 у творчому конкурсі “РОЗУМфест 2023” подяками відзначено заступників директора з навчально-виховної роботи: Даниленко О.Ю. та Ікальчик А.П.

Від імені Національного заповідника «Гетьманська столиця» подякою нагороджено директорку Пушкіну Вікторію Володимирівну.
За високопрофесійну педагогічну діяльність та підготування учасників і переможців міських, регіональних, всеукраїнських мовно-літературних конкурсів подяками директора Ніжинської гімназії № 3 відзначено Біленко Т.О., Мазун Н.А., Ременюк Л.О., Сунцову Н.А., Федюрко В.Г., Шевченко С.П., Шилову Л.О., Штайнеккер О.В.

Щиро бажаємо переможцям, призерам та учасникам конкурсів безмежної наснаги, успішного навчання. Нехай ці здобутки стануть лише початком нових звершень!