Вітаємо переможців І етапу МАН 2023

Із 03 по 13 січня 2023 року був проведений І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у дистанційному форматі з використанням додатків Google.

Ніжинську гімназію № 3 представили три учасниці і всі три принесли нам призові місця!

Диплом І ступеня Управління освіти Ніжинської міської ради – Запорожець Дарина, здобувачка освіти 9-А класу (науковий керівник Шилова Л.О.) у відділенні мовознавства, секція Англійська мова.

Диплом ІІ  ступеня Управління освіти Ніжинської міської ради – Кошова Вікторія, здобувачка освіти 9-Б класу (науковий керівник Мазун Н.А.) у відділенні історії, секція Історія України.

Диплом ІІІ  ступеня Управління освіти Ніжинської міської ради – Шабанова Анастасія, здобувачка освіти 8-В класу (науковий керівник Афоніна А.М.) у відділенні хімії та біології, секція Біологія людини.

Дякуємо гімназисткам та їх вчителям за високі результати!

Бажаємо Запорожець Дарині та Кошовій Вікторії гідно представити нашу гімназію та місто Ніжин на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

За цим покликанням можна ознайомитися із наказом Управління освіти Ніжинської міської ради № 7 від 16.01.2023 “Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2022/2023 н.р.”