Вітаємо здобувачів освіти 5-9х класів Ніжинської гімназії № 3, переможців Міського конкурсу «Animal friends: друзі назавжди!» у 2025-2026 н. р.
ПЕТРЕНКО Олена, вчитель образотворчого мистецтва підготувала 24 учасника усіх вікових категорій та в усіх номінаціях, зазначених у Положенні про проведення міського конкурсу. Із 24 учасників 8 стали переможцями і отримали 4 других місця (3 – індивідуальних, 1 – колективне) і 3 третіх місця.
У номінації «Відеоролик» «Добрі справи колективу класу» ВОЛИНКО Аріна, здобувачка освіти 5-А класу посіла І місце. Її робота та колективний відеоролик «Добрі справи колективу закладу освіти» будуть представлені на обласному етапі конкурсу.




