АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»
25 листопада 2025 року стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка проводиться щороку в Україні. Основною її метою є привернення уваги суспільства до проблем подолання домашнього насильства, насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми.
У Ніжинській гімназії № 3 було розроблено та проведено ряд заходів для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу про різні види насильства, захист прав людей, які постраждали від утисків. Здобувачів освіти 1-9 класів було залучено до різних івентів, які стосувалися запобігання та розв’язання конфліктів, попередження насильства, толерантного ставлення до кожної особистості, створення безпечного освітнього середовища, дружнього до дитини.
